ראשי

אצלנו ב"סלוג'יק" חושבים שהחיים מסובכים מספיק…

אצלנו ב"סלוג'יק" חושבים שהחיים מסובכים מספיק, גם בלי לדבר במושגים טכנולוגיים מפוצצים. זו הסיבה, שאצלנו "IT" זו טכנולוגיית מידע, "EPR" זו מערכת ממוחשבת לניהול משאבי הארגון, "CRM" זו מערכת קשרי לקוחות ו "SELOGIC" זה השקט הנפשי שלך… (-:

זו גם הסיבה, שלא נעמיס עליך חוזי התקשרות מורכבים עם "מילים קטנות", אלא נסביר בסבלנות ובשקיפות את כל מה שאתה הולך לקבל מאיתנו. לא, מבחינתנו אין מושג כזה "שאלות טיפשיות" או "מיותרות". איננו סבורים כי על מנת לנהל עסק משגשג עליך להיות בקיא בטרמינולוגיה שלנו בשלמות, אבל אנחנו כן סבורים, שעל מנת לנהל עסק משגשג עליך לבחור בכובד ראש את השותפים שלך לדרך ולדעת לשאול את השאלות הנכונות.

במה אנחנו שונים מעשרות עסקים כמונו? באמת איננו יודעים. איננו מכירים את כל המתחרים שלנו ודי לנו בכך שאנו עושים את מלאכתנו נאמנה ומקבלים על כך משובים חיוביים נלהבים מלקוחותינו, כשהעדות החזקה ביותר אולי, היא העובדה הפשוטה שכל עסק ששכר את השירות שלנו עד היום, החליט להמשיך איתנו הלאה וליהנות מהתמיכה והשירות שלנו לאורך השנים.

יחד עם זאת, אנחנו לא יכולים להתעלם מההצלחה יוצאת הדופן שלנו ומאחוזי שביעות הרצון הגבוהים במיוחד של לקוחותינו. אנו מאמינים, כי הם נובעים מהגישה השירותית שלנו, מהכבוד שאנו מפגינים ללקוח כאדם שכספו וזמנו משמעותיים עבורנו ומהעובדה שאיננו "נרדמים בשמירה" או מקבלים שום דבר כמובן מאליו.

אז אם מצד אחד נמאס לך לדאוג למחשבים שקרסו, לסבול מאבדן זמן יקר בשל עבודת ניהול ידנית או לכבות שרפות בעסק, ומצד שני אתה מעוניין לקחת את העסק שלך צעד ענקי קדימה, למחשב אותו ולדאוג שתחומי התקשורת, ניהול קשרי הלקוחות, רישום המלאי, הניטור, הגיבוי והנהלת החשבונות, יתממשקו ביניהם, יהיו מסונכרנים וייהנו מתמיכה וגיבוי מלאים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, הרי שלנו בסולוג'יק הידע והמשאבים לחולל זאת
עבורך.

נשמח לפגוש אותך, לזהות את הצרכים של העסק ולהציג בפניך את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים שלנו, לתפירה על פי מידת העסק שלך במדויק.

צור קשר

נשמח לפגוש אותך, לזהות את הצרכים של העסק ולהציג בפניך את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים שלנו, לתפירה על פי מידת העסק שלך במדויק (השירות כולל חיוך (-: ).

יש לך שאלות? מעוניין להתייעץ? אל תהסס להתקשר אלינו, נענה לך בשמחה! לפרטים נוספים אנא התקשר 072-2777-777 או שלח מייל ל info@selogic.co.il

רחוב העמקים 3, ת.ד 1582 טבריה טל. 0722-777-777 נייד 052-5557333