יש לך שאלות? מעוניין להתייעץ? אל תהסס להתקשר אלינו, נענה לך בשמחה!

אם נמאס לך לדאוג למחשבים שקרסו, לסבול מאבדן זמן יקר בשל עבודת ניהול ידנית או לכבות שרפות בעסק, ומצד שני אתה מעוניין לקחת את העסק שלך צעד ענקי קדימה, למחשב אותו ולדאוג שתחומי התקשורת, ניהול קשרי הלקוחות, רישום המלאי, הניטור, הגיבוי, רצפת היצור והנהלת החשבונות, יתממשקו ביניהם, יהיו מסונכרנים וייהנו מתמיכה וגיבוי מלאים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, הרי שלנו בסולוג'יק הידע והמשאבים לחולל זאת עבורך.

נשמח לפגוש אותך, לזהות את הצרכים של העסק ולהציג בפניך את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים שלנו, לתפירה על פי מידת העסק שלך במדויק (השירות כולל חיוך J).
לפרטים נוספים אנא התקשר 072-2777-777 או שלח מייל ל info@selogic.co.il

אצלנו ב"סלוג'יק" מאמינים, שיחס אישי, הוא "פותר התקלות" מספר אחת, גם כשמדובר בטכנולוגיית IT.
זו הסיבה שהאג'נדה שלנו היא מצד אחד "לעמוד בחוד החנית הטכנולוגית" ומצד שני "להנגיש אותה לעסקים, כשהיא מלווה ביחס אנושי-אישי יוצאים מהכלל!".

ואיך משיגים זאת?
מהכרות רבת שנים עם עולם המחשבים מחד והעסקים מאידך, זיהינו חשש של ממש אצל רבים מבעלי העסקים, להיכנס לתהליך מחשוב ארגוני, שנתפס עבורם כ"חור שחור" השמור למבינים בלבד. מה גם, שרבים מהם נכוו מספקים בתחום, שהבטיחו הרים וגבעות ובזמן אמת לא היו שם לתת מענה ותמיכה ראויים וגרמו נזק של ממש.

ולכן, מעבר למומחיות הטכנולוגית המתבקשת, הכוללת: אפיון, הטמעה, גיבוי, תחזוקה והתממשקויות בין מערכות CRM/ERP, הנהלת חשבונות, ניהול מלאי, ניטור ובקרה, מערכות תקשורת ועוד, אנו מקדישים ב"סולוגי'ק", זמן ייעודי להנגשת המערכות, גם בפן האנושי, הכולל הדרכה אישית פרטנית, עד להטמעה מלאה של כלל המערכות ותמיכה צמודה (מיוחד ל"טכנופובים" J).

כפועל יוצא של גישה ייחודית זו, צברה "סלוג'יק" קהל לקוחות נאמן שעשה קפיצה טכנולוגית אדירה ומצוי כיום בחזית הטכנולוגית עם עסק ממוחשב מאל"ף ועד ת"ו ומירב הפוטנציאל להוביל בתחומו.

הבעלים של "סולוג'ק" ומי שהגו וטבעו את המונח: שירותי ITH "טכנולוגיית מידע אנושית" (Human information technology) הנם זוג אחים ישראלים, נאור סלע בוגר יחידת 8200 בצה"ל, בוגר הטכניון ומומחה למחשבים ודורון סלע – מנהל שיווק וקשרי לקוחות.

נאור ודורון, שחולשים כיום על עסק המונה תשעה עובדים ומספק שירותי IT לעשרות עסקים מוסיפים, כי הייחודיות שלהם נובעת בין השאר, מ"כניסה" יומיומית ל"נעליו" של הלקוח ומניסיון לזהות את הצרכים שלו ולתת להם מענה הרבה לפני שהתעוררו.

"אנחנו פועלים בעולם תחרותי" אומר דורון סלע "ולהיות מצוינים זהו כורח המציאות וההצדקה היחידה לקיומו של כל עסק בכלל ובתחומי הטכנולוגיה בפרט".

אין ספק כי בחירת ספק למחשוב העסק ואחזקתו, הינה קריטית להצלחתו של הארגון. ועל כן נאור ודורון מ"סלוג'יק" מליצים לבדוק היטב את "המילים הקטנות" בחוזה ההתקשרות, לא להסס לשאול שאלות "תם" ובמיוחד לבקש המלצות מלקוחות קיימים ולשמוע מה הם חושבים על השירות.

רוצה לשמוע מה הלקוחות שלנו חושבים על "סולוג'יק"?

צור קשר

נשמח לפגוש אותך, לזהות את הצרכים של העסק ולהציג בפניך את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים שלנו, לתפירה על פי מידת העסק שלך במדויק (השירות כולל חיוך (-: ).

יש לך שאלות? מעוניין להתייעץ? אל תהסס להתקשר אלינו, נענה לך בשמחה! לפרטים נוספים אנא התקשר 072-2777-777 או שלח מייל ל info@selogic.co.il

רחוב העמקים 3, ת.ד 1582 טבריה טל. 0722-777-777 נייד 052-5557333